GERBER atstovas Lietuvoje

Amerikiečių įmonė GERBER yra laisvalaikio, žvejybinių ir medžioklinių įrankių lyderis pasaulinėje rinkoje. Varomoji bendrovės jėga – nuolatinių inovacijų diegimas ir praktinių sprendimų taikymas, siekiant užtikrinti kasdienių darbų sklandumą. Jau daugiau kaip 20 metų bendrovė siūlo moderniausius įrankius žvejams, medžiotojams, kariškiams, turistams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. GERBER gamina ir prekiauja, specialiai gelbėtojų, JAV armijos ir kitų jėgos struktūrų užsakymu gamintais peiliais ir įrankiais. Prestižiniai GERBER įrankiai tiekiami aukšto rango NATO armijos karininkams. Visame pasaulyje GERBER įrankiai laikomi kokybės etalonu.

GERBER įkurta 1939 m. Portlande (JAV). Įmonė išgarsėjo aštriais peiliais ir netrukus pristatė inovatyvius sprendimus armijai, medžioklei, aktyviam laisvalaikui ir kasdieniams buities darbams. Šiandien GERBER yra visame pasaulyje vertinamas kokybės ženklas – tai perfekcionizmo, inovacijų ir modernių sprendimų vardas. Bendrovė siūlo optimalaus dizaino, išskirtinio tvirtumo, patikimus ir funkcionalius įrankius, užtikrinančius darbų tikslumą. Mocevičiaus firma „Ginalas“ yra oficialus GERBER atstovas, siūlantis itin plačią kokybiškų įrankių pasiūlą.

GERBER įrankiai internetu

 

2 metų garantija Atsarginė geležtė Gerber pjūkleliui Atsarginė geležtė Gerber pjūkleliui 7.24 € Prekė sandėlyje
Tik eginalas.lt Dovanų dėžutė su logotipu Dovanų dėžutė su logotipu 14.99 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Peilis Gerber Edge Utility knife black rubber Peilis Gerber Edge Utility knife black rubber 15.00 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Pakabukas Gerber GDC ZIP Blade Pakabukas Gerber GDC ZIP Blade 17.00 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Medžioklinis peilis Gerber Vital Zip Medžioklinis peilis Gerber Vital Zip 18.00 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Peilis Gerber Curve Blue Blister Peilis Gerber Curve Blue Blister 18.00 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Peilis Gerber Exchange -A-Blade lite Peilis Gerber Exchange -A-Blade lite 19.00 € Prekė sandėlyje
SSL Secured