FISKARS „PowerGear X“ serijos įrankiai

2019.02.26

Gyvename technologinių laimėjimų amžiuje – kasdien nubundame modernesniame, patogesniame, šiuolaikiškesniame pasaulyje. Kartu auga ir mūsų poreikiai, o su jais – ir FISKARS požiūris į darbo įrankius!

Planuodami genėjimo darbus sode, vertiname patogumą, saugumą, tikslų ir greitą rezultatą. FISKARS – taip pat! Bendrovė sukūrė „PowerGear™ X“ – universalių įrankių šeimą (sekatoriai, medžių genėtuvai, šakų žirklės, gyvatvorių žirklės), reikalingą kasdieniams ir planiniams sodo darbams. Unikalus „PowerGear™“ mechanizmas užtikrina didesnę kirpimo jėgą, tikslesnį darbą ir patogesnį naudojimą. Orientuodamasi į dirbančiojo patogumą, serija buvo papildyta aukštos kokybės, aštriais, korozijai atsparaus plieno ašmenimis ir didelio atsparumo, patvariomis, lengvomis „SoftGrip™“ rankenomis.

 

Kodėl FISKARS „PowerGear™ X“?

1. Universalių įrankių šeima. FISKARS supranta, kad darbui sode vieno įrankio nepakanka. „PowerGear™ X“ serijos branduolį sudaro sekatoriai, šakų žirklės, medžių genėtuvai, gyvatvorių žirklės – įrankiai, padedantys išspręsti praktiškai visus pjaustymo darbus. Novatoriškais sprendimais pagrįsta technologija sukurta žmonėms, vertinantiems greitą ir saugų darbą, tikslų ir produktyvų rezultatą.

2. Mažiau nuovargio ir skausmo. Sodo priežiūra – rimtas iššūkis net ir patyrusiam specialistui. Naudojant netinkamus įrankius, jau po pusvalandžio darbo pradedame jausti rankų nuovargį ir erzinantį skausmą. FISKARS siūlo sprendimą – dėl unikalaus patentuoto mechanizmo „PowerGear™“ įrankiai yra tris kartus galingesni, o tai reiškia mažesnį rankų nuovargį ir skausmą. Preciziškai pagaląsti nerūdijančio plieno ašmenys ir trintį sumažinanti PTFE danga tampa inovatyvaus įrankio pagrindu.

3. Daugiau patogumo. Net ir aštraus plieno įrankis gali būti nepatogus ir varginantis, tačiau FISKARS „PowerGear™“ įrankiai skurti specialiai taip, kad būtų dar patogesni, ergonomiškesni ir lengviau naudojami. „PowerGear“ mechanizmas sumažina pasipriešinimą kirpimui ir įtampą raumenims, o unikali „SoftGrip™“ medžiaga ir 3D kontūras reikalauja mažesnės jėgos įrankio laikymui.

4. Ilgesnis naudojimas. Visame pasaulyjeFISKARS vardas siejamas su patvariais, ilgai nesidėvinčiais ir ilgaamžę eksploataciją užtikrinančiais įrankiais. „PowerGear™ X“ serija sukurta tuo pačiu principu – siūlant pirkėjui tai, kas geriausia! Šiuolaikinės gamybos technologijos užtikrina, kad nerūdijančio plieno ašmenys ilgą laiką išlaikys savo pirminį aštrumą, o įrankių rankenos – nepriekaištingą kokybę ir atsparumą net ir sudėtingiausiomis oro sąlygoms.

5. Subtilus dizainas. „PowerGear™ X“ įrankiai – tai ne tik patogus, lengvas ir produktyvus darbas, bet ir neatsiejama Jūsų įvaizdžio dalis. Tai lengvi, ergonomiški, patogūs įrankiai, išsiskiriantys savo lengvumu, pasaulyje atpažįstama oranžine spalva, aukštais patvarumo rodikliais, subtiliu dizainu ir universalumu.

 

FISKARS „PowerGear™ X“ serijos branduolys

„PowerGear™ X“ gyvatvorių žirklės. Tvirtos konstrukcijos, lengvos ir patogios gyvatvorių žirklės skirtos krūmų ir gyvatvorių karpymui, formavimo darbams. Unikalus „PowerGear™“ mechanizmas užtikrina, kad naudojant šias žirkles (lyginant jas su standartiniais mechanizmais) kirpti bus net tris kartus lengviau. Kokybiški, preciziškai pagaląsti nerūdijančio plieno ašmenys padengti PTFE danga, kuri garantuoja mažesnę trintį kirpimo metu ir tuo pačiu apsaugo nuo šakų likučių lipimo prie ašmenų. Patogi „SoftGrip™“ rankena padeda išlaikyti balansą kerpant, o ergonomiškas rankenos dizainas suteikia dar daugiau patogumo.

„PowerGear™ X“ sodo žirklės. Medžių genėjimas yra vienas sudėtingiausių sodininkytės darbų, kuriam reikalinga profesionali darbo įranga. Nepriklausomai nuo auginamų medžių ir jų šakų storio, žirklės turi užtikrinti maksimalų aštrumą ir naudojimo patogumą. Lyginant su standartiniais gaminiais, naujasis „PowerGear™“ mechanizmas garantuoja net 3,5 kartus lengvesnį kirpimą, ypač kirpimo viduryje, kuomet reikalinga maksimali kirpimo galia. Specialios struktūros rankenos užtikrina ergonomišką ir patogų darbą, šakos nukerpamos švariai ir tiksliai, todėl greitai sugyja.

„PowerGear™ X“ genėtuvai. Unikalios konstrukcijos FISKARS „PowerGear X™“ šakų genėtuvai buvo sukurti taip, kad padidintų kirpimo jėgą, net ir tuomet, kai genėjimo darbai reikalingi kelių metrų aukštyje – moderni teleskopinė versija gali pasiekti šakas, esančias 6 metrų atstumu. Aukštas kirpimas reikalauja itin didelės kirpimo jėgos ir tikslumo, todėl „PowerGear™“ genėtuvai turi oranžinį ašmenį, užtikrinantį geresnį matomumui ir iki 230° reguliuojamą kirpimo kampą. Tai leidžia lengvai ir tiksliai genėti aukštai esančias šakas. Lyginant su standartiniais įrankiais, FISKARS siūlomas mechanizmas įprastą kirpimą palengvina iki 12 kartų.

„PowerGear™ X“ sekatoriai. Naujoji „PowerGear™ X“ serija siūlo sekatorius su prasilenkiančiais ir atraminiais ašmenimis. Sekatoriai su prasilenkiančiais ašmenimis sukurti specialiai šviežiai medienai pjauti, o sekatoriai su atraminiais ašmenimis tinka darbui su stora ir sausa mediena, kuomet pjūvio švarumui nekeliami maksimalūs reikalavimai. Apatinė sekatorių su prasilenkiančiais ašmenimis mentė garantuoja tikslų pjovimą ir leidžia pasirinkti norimą atstumą nuo medžio kamieno. „PowerGear™“ sekatoriaus ašmenys pagaminti iš itin patvaraus, ilgaamžio ir korozijai atsparaus plieno, užtikrinančio ilgalaikį aštrumo išsaugojimą. Lengvos ir patvarios rankenos suteikia daugiau darbo ergonomikos, užtikrina tikslų ir saugų kirpimą.

 

FISKARS – vardas, turintis savo vertę

Visame pasaulyje FISKARS vardas siejamas su ilgamete kokybe, inovacijomis ir aukštais darbo rezultatais. Dar 1649 m. mažame Fiskars miestelyje (Suomijoje) įkurta įmonė šiandien yra tapusi didele korporacija, apimančia keturis kontinentus ir turinčia savo įmones daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių. Daugiau nei 30 metų gaminamos žirklės oranžinėmis rankenomis tapo neatsiejamu FISKARS veidu ir mūsų kasdienybės dalimi, kuri pakeitė žmogaus požiūrį į kirpimo / pjovimo procesą, suteikė daugiau aštrumo, patogumo ir komforto. Plėsdamasi įmonė apėmė vis daugiau žmogaus veiklos sričių, todėl šiandien siūlo plačią prekių pasiūlą sodui, daržui, stovyklavimui, meistravimui, siuvimui, virtuvės darbams. Nuo pirmųjų dienų didžiausias FISKARS dėmesys buvo skiriamas pirkėjų poreikių realizacijai, todėl bendrovė nuolatos įrodo savo įrankių kokybę, patogumą, ergonomišką ir saugų naudojimą.

 

Susijusios prekės

-20% PowerGear X sodo žirklės prasilenkiančiais ašmenimis LX92, S (1020186) PowerGear X sodo žirklės prasilenkiančiais ašmenimis LX92, S (1020186) 41.60 € 52.00 € Prekė sandėlyje
-25% PowerGear X sodo žirklės prasilenkiančiais ašmenimis LX94, M (1020187) PowerGear X sodo žirklės prasilenkiančiais ašmenimis LX94, M (1020187) 50.99 € 68.00 € Prekė sandėlyje
-20% PowerGear X sodo žirklės prasilenkiančiais ašmenimis LX98, L (1020188) PowerGear X sodo žirklės prasilenkiančiais ašmenimis LX98, L (1020188) 68.00 € 85.00 € Prekė sandėlyje
-20% PowerGear X sodo žirklės atraminiais ašmenimis LX99, L (1020189) PowerGear X sodo žirklės atraminiais ašmenimis LX99, L (1020189) 68.00 € 85.00 € Prekės sandėlyje nėra
-20% 25 metų garantija PowerGear X sekatorius M prasilenkiančiais ašmenimis PX92 PowerGear X sekatorius M prasilenkiančiais ašmenimis PX92 27.20 € 34.00 € Prekės sandėlyje nėra
-20% PowerGear X gyvatvorių žirklės HSX92 PowerGear X gyvatvorių žirklės HSX92 47.99 € 60.00 € Prekė sandėlyje
-20% 2 metų garantija Šakų genėtuvas UPX82 Šakų genėtuvas UPX82 60.80 € 76.00 € Prekė sandėlyje
-20% 2 metų garantija Teleskopinis šakų genėtuvas su pjūkleliu UPX86 + Teleskopinis šakų genėtuvas su pjūkleliu UPX86 + 132.00 € 165.00 € Prekė sandėlyje
-20% Pjūklelis šakoms prie genėtuvų UPX86, UPX82 Pjūklelis šakoms prie genėtuvų UPX86, UPX82 26.40 € 33.00 € Prekė sandėlyje
SSL Secured