GERBER filė peilis Controller 6

2018.08.23

Lengvai ir greitai susitvarkykite su darbais, kurie anksčiau kėlė rūpesčių! Controller 6" filė peilis skirtas švariam, greitam ir tiksliam filė nuo žuvies kaulų atskyrimui. Kokybiški, nerūdijančio plieno, iki veidrodinio efekto nupoliruoti ašmenys pjauna lengvai ir tiksliai, plona ir lanksti geležtė leidžia kontroliuoti visą filė išpjovimo procesą. Novatoriška „GuideFins™“ ir „HydroTread Grip™“ rankena užtikrina nepriekaištingą peilio kontrolę net ir slidžiomis darbo sąlygomis. 

Sukurtas pagal Jūsų poreikius

GERBER atliko tarptautines apklausas, kurios padėjo sukurti vieną universalų filė peilį: The Controller. Nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, žvejybos tipo ar žuvies rūšies, išryškėjo vienas esminis reikalavimas, kurį kėlė visi apklaustieji: jiems reikėjo inovatyvus filė peilio, kuris užtikrintų lengvą ir greitą filė išpjovimą, t. y. palengvintų gana sudėtingą ir purviną žuvies darinėjimo procesą. Nesvarbu, ar esate patyręs žvejys, ar tik žvejys-mėgėjas, virtuvės šefas ar restorano savininkas, Gerber Controller 6" Fillet Knife yra idealus pasirinkimas tiek mažesnės, tiek stambesnės žuvies paruošimui.Image result for Gerber Controller 6" Fillet Knife

Kokybė, patogus naudojimas ir lengva priežiūra

Ašmenys. GERBER Controller 6" filė peilis išsiskiria itin plona ir lanksčia geležte, leidžiančia užtikrintai kontroliuoti visą filė išpjovimo procesą. Peilio ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno 9Cr18MoV ir yra nupoliruoti iki veidrodinio blizgesio, kas užtikrina nepriekaištingą estetiką ir lengvą peilio valymą. GERBER Controller 6" plienas yra atsparus korozijai, ilgą laiką išlaiko pirminį savo aštrumą, yra lengvai ir paprastai galandamas.

Rankena. Žuvies pjaustymas reikalauja užtikrintos peilio kontrolės, todėl GERBER savo dėmesį sutelkė į filė peilio rankeną, kuri užtikrina tvirtą ir patogią vietą nykščiui, garantuoja sklandų ir saugų peilio valdymą net ir drėgnoje aplinkoje. GERBER Controller 6" rankenos dizainas skirtas Jūsų komfortui ir patogumui – kompozitinė „GuideFins™“ ir „HydroTread Grip™“ rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio su termoplastiniais elementais, kas garantuoja maksimalų patogumą net ir pačiomis sudėtingiausiomis darbo sąlygomis.

Priežiūra. GERBER Controller 6" sukurtas taip, kad būtų lengvai ir patogiai valomas, o žuvies likučiai neužstrigtų ties peilio rankena. Prioritetine savo produktų ašimi GERBER vadina gaminių kokybę, todėl The Controller serijos įrankiai sukurti taip, kad tarnautų visą gyvenimą. Nuplaukite panaudotą peilį švariu vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu – viskas, Jūsų peilis paruoštas naujiems darbams!

GERBER Controller 6" charakteristika:

  • Itin plona ir labai lanksti geležtė, leidžianti kontroliuoti visą filė išpjovimo procesą ir užtikrinanti lengvą žuvies paruošimą.
  • Peilio ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno 9Cr18MoV ir yra nupoliruoti iki veidrodinio spindesio.
  • Korozijai atsparus plienas ilgą laiką išlaiko pirminį savo aštrumą ir yra lengvai galandamas.
  • Unikalios struktūros rankena užtikrina patogų peilio laikymą, lengvą ir tikslų įrankio valdymą net ir ypatingai slidžiomis sąlygomis.
  • Peilis komplektuojamas su aukštos kokybės dėklu, į kurį integruotas deimantinis galąstuvas. Peilis gali būti tvirtinamas prie kuprinės, diržo ar liemenės.

GERBER – lyderis peilių gamybos rinkoje

1939 m. įkurta GERBER kompanija nedideliais kiekiais gamino rankų darbo peilius, kurie sulaukė milžiniško visuomenės susidomėjimo. Praėjus 20 metų, GERBER tapo viena labiausiai vertinamų peilių gamybos įmonių, užtikrinanti kokybę, aštrumą ir dizaino subtilumą. Orientuodamasi į pirkėjų poreikius, bendrovė tapo medžioklinių, žvejybinių, kovinių ir laisvalaikio įrankių dizaino ir inovacijų lyderė pasaulinėje rinkoje. Šiandien GERBER gali pasiūlyti platų įrankių asortimentą kiekvieno pirkėjo poreikiams, nepriklausomai nuo to, ar domitės iškylavimu, medžiokle ar žvejyba. Įvertinę gamintojo kokybę, prestižinius GERBER įrankius renkasi ir aukšto rango NATO armijos karininkai.

 

Susijusios prekės

2 metų garantija Filiavimo peilis Gerber Controller 6" Fillet Knife Filiavimo peilis Gerber Controller 6" Fillet Knife 58.00 € Prekės sandėlyje nėra
SSL Secured