FISKARS kiemo šluotos – dirbkite greičiau, lengviau ir efektyviau!

2018.09.19

Kiemo šlavimas – vienas dažniausių lauko darbų, kurį norime atlikti greitai, lengvai ir efektyviai. Prižiūrėtas kiemas keičia gyvenamosios aplinkos estetiką, suteikia jai daugiau jaukumo ir tvarkos. Kad šlavimo procesas nevargintų, nereikalautų ilgų darbo valandų ir nekeltų raumenų ar nugaros skausmų, jums reikės kokybiškų, lengvų ir patogių FISKARS valymo įrankių. Naujos kartos FISKARS šluotos, lyginant jas su tradiciniais gaminiais, užtikrins greitesnį, efektyvesnį ir lengvesnį darbą!

 

Rinkitės tai, kas tinka Jums!

Jei norite, kad kiemo ir takų šlavimas būtų lengvas ir greitas procesas, rinkitės konkrečiam darbui tinkamiausią šluotą. Kad ir kaip būtų gaila, vieno universalaus įrankio, tinkančio visoms situacijoms, paprasčiausiai nėra. Iš kitos pusės, galime užtikrinti, kad platus FISKARS šluotų pasirinkimas idealiai prisitaikys prie jūsų poreikių, todėl greitai ir lengvai surasite šluotą, kuri užtikrins darbų efektyvumą, nevargins rankų ir nugaros, nereikalaus ilgo ir sudėtingo darbo. Rinkitės iš funkcionalių ir lengvų įrankių, skirtų kiemo, terasos, šaligatvių, įvažiavimo kelių, garažo, balkono, laiptų, medinės grindų dangos valymui.

3 pagrindiniai FISKARS šluotų tipai:

  • Šluotos lygiems paviršiams ir vidiniam kiemui. Tai lengvos šluotos, tinkančios mažesnių plotų valymui ir lygaus paviršiaus šlavimui: medžio dangai, balkonams, terasoms. Šluota sudaryta iš plonų, minkštų ir tankių šerių, švelniai ir lengvai šluojančių paviršių, nepažeidžiančių dangos. Kadangi šerių galai yra išlenkti į vidų, ši šluota puikiai tiks lapų, nuolaužų rinkimui. Patogiam ir tvirtam suėmimui šluota turi „SoftGrip™“ medžiagos rankeną, kuri užtikrina puikią kontrolę net ir nepalankiomis oro sąlygomis.
  • Šluotos universaliam kiemo valymui. Tai vidutinio dydžio, skirtingų šerių šluotos, tinkančios takelių, šaligatvių, kiemo aplinkos tvarkymui. Universali kiemo šluota lenktu galu tinka įvairaus purvo valymui. Minkštų ir kietų šerių derinys prisitaiko prie individualių šlavimo poreikių, nesvarbu, ar norite šluoti lengvesnes, ar kietesnes šiukšles. Tikslingos konstrukcijos šluotų galvos sukurtos taip, kad pasiektų net ir sunkiai prieinamas vietas. Nedidelio svorio įrankis nevargina rankų ir nugaros, užtikrina geresnę ergonomiką, o funkcionali rankena išsprendžia sandėliavimo sunkumus.
  • Šluotos įvažiavimams ir dideliems kiemams. Tai didelės, stumdomos kiemo šluotos, tinkančios didesnio ploto (įvažiavimo, garažo, šaligatvių, gatvės) valymui. Plati šluotos galva sukurta taip, kad apimtų didesnį plotą per trumpesnį laiką. Tvirta konstrukcija garantuoja, kad lengvai ir greitai sušluosite didesnį kiekį šiukšlių ar lapų. „PowerClean™“ minkštų ir kietų šerių kombinacija švariai šluoja įvairius lapus ir nuolaužas, o specialus grandymo kraštas pašalina net ir sunkiai valomus nešvarumus. Nedidelio svorio, patogios rankenos šluota užtikrina geresnę ergonomiką, efektyvesnį darbą be nuovargio ir nugaros skausmo, funkcionali rankena – patogų laikymą ir lengvą sandėliavimą.

 

FISKARS pranašumai:

  • Platus prekių pasirinkimas. FISKARS siūlo platų šluotų asortimentą, kuris palengvins kiemo ir sodo valymą, šaligatvių, garažo, laiptų ar balkono šlavimą. Lengva konstrukcija ir genialaus dizaino galva – tai nepriekaištingos estetikos ir funkcionalumo dermė.
  • Funkcionali ir patogi šluotų rankena užtikrina, kad šluotą būtų lengva paimti, laikyti ir valdyti net ir tada, kai oro sąlygos tam nepalankios.
  • Optimalus FISKARS šluotų šerių derinys skirtas efektyviam skirtingų paviršių valymui, puikiai tinka lengvesnių ir kietesnių šiukšlių surinkimui.
  • Tikslingai suprojektuoti šluotų antgaliai skirti patogesniam ir greitesniam darbui – su jais pasieksite ir iššluosite net ir sunkiai prieinamas vietas.
  • Nepriekaištingas dizainas ir subtili estetika, tinkanti kiekvienam kiemui. Nedidelis svoris, užtikrinantis geresnę ergonomiką.
  • Praktiškas ir patogus sandėliavimas – unikalios konstrukcijos rankena sukurta ne tik patogiam suėmimui, bet ir patogiam įrankio sandėliavimui.
 

Susijusios prekės

2 metų garantija Fiskars kiemo šluota M Fiskars kiemo šluota M 26.00 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Fiskars kiemo šluotai galva M Fiskars kiemo šluotai galva M 14.00 € Prekė sandėlyje
2 metų garantija Fiskars kiemo šluotai galva L Fiskars kiemo šluotai galva L 20.00 € Prekė sandėlyje
SSL Secured