Kompaktiškas MILWAUKEE M12™ akumuliatorinis lituoklis

2018.11.14

MILWAUKEE M12™ akumuliatorinis lituoklis namams ir darbui – greitai įkaistantis įrankis gali būti naudojamas iškart, kadangi 400° darbinę temperatūrą lituoklis pasiekia per 20–30 sekundžių. Ilgaamžio akumuliatoriaus naudojimas įprastam litavimo procesui suteikia kur kas daugiau dinamiškumo – prietaisas gali būti naudojamas visur, kur jo beprireiktų. Patogesniam ir tikslesniam darbui MILWAUKEE lituoklis turi 3 užfiksuojamas korpuso padėtis: 0°, 45° ir 90° laipsnių. 

Su MILWAUKEE litavimas yra paprastesnis

Priklausomai nuo individualių pirkėjų tikslų, lituokliai gali būti naudojami tiek namuose, tiek profesinėje veikloje – ir MILWAUKEE siūlo tai, kas geriausia! Akumuliatoriniam prietaisui nereikalingas elektros lizdas, todėl lituoklis gali būti naudojamas bet kur ir bet kada. Tai ypač patogu tuomet, kai dirbantysis yra priverstas daug ir dažnai keisti darbo vietą. Be to, akumuliatorius padeda taupyti darbo laiką ir eksploatacijos išlaidas.

MILWAUKEE M12™ akumuliatorinis lituoklis sukurtas lengvam ir patogiam darbui. Lengvai keičiama įrankio korpuso padėtis prisitaiko prie individualių dirbančiojo poreikių ir padeda užtikrinti atliekamų darbų tikslumą. LED lemputės indikacija saugo nuo nusideginimo: žalia spalva reiškia, kad įrankis paruoštas darbui, raudona perspėja, kad išjungto įrankio litavimo antgalis vis dar yra karštas. LED darbo vietos apšvietimas suteikia daugiau patogumo dirbant prasto matomumo sąlygomis.

Apgalvotas dizainas ir aukšta kokybė

Kompaktiško dizaino lituoklis sukurtas patogiam ir tiksliam darbui. Nedidelio svorio, lengvai transportuojamas akumuliatorinis prietaisas suteikia galimybę lituoklį naudoti ten, kur jo labiausiai reikia, pasiekti net ir sunkiai prieinamas vietas. Reguliuojama lituoklio korpuso padėtis prisitaiko prie konkrečių dirbančiojo poreikių, LED darbo vietos apšvietimas suteikia daugiau matomumo.

Investuodama į kokybę, MILWAUKEE naudoja išskirtinai aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina ilgaamžį prietaiso naudojimą ir patikimą veikimą intensyviomis darbo sąlygomis.

Techniniai duomenys:

  • Greitas paruošimas darbui. Akumuliatorinis lituoklis įkaista per 20–30 sekundžių.
  • Darbinė temperatūra: 400° laipsnių.
  • 3 užfiksuojamos korpuso padėtys.
  • LED darbo vietos apšvietimas.
  • LED lemputės indikacija (žalia spalva – lituoklis paruoštas darbui, raudona – prietaisas išjungtas, tačiau vis dar karštas).
  • Gali dirbti su visomis „Milwaukee® M12™“ baterijomis.
 

Susijusios prekės

3 metų garantija Akumuliatorinis lituoklis M12 SI-0 Akumuliatorinis lituoklis M12 SI-0 102.00 € Prekė sandėlyje
SSL Secured