„Milwaukee“ ONE-KEY™ aplikacija – inovatyvi skaitmeninė platforma įrankiams

2018.07.09

Pristatome ONE-KEY™ – pirmąją skaitmeninę platformą, skirtą darbo įrankių kontrolei, valdymui ir priežiūrai. ONE-KEY™ sujungė nemokamą programėlę su išmaniaisiais, naujos kartos darbo įrankiais, suteikdama naują kontrolės lygį ir prieigą prie informacijos, kuri pakeis darbo rezultatus ir padidins jų našumą!

Atsisiuntę ONE-KEY™ programą į mobilųjį telefoną, keliais mygtuko paspaudimais galėsite keisti įrankio parametrus ir nustatyti konkrečiai situacijai reikalingą darbo režimą, pvz., sukimo momentą. Išmanioji programa leidžia valdyti įrankio darbą, atitinkamai keisti nustatymus, gauti darbo ir remonto ataskaitas, dalintis informacija ir sekti įrankio buvimo vietą.

 

 

Išbandykite!

  • Greičiausias būdas dirbti.
  • Patogi kontrolė.
  • Tikslios ataskaitos.
  • Produktyvūs rezultatai.

 

Patogus valdymas, plačios pritaikymo galimybės

ONE-KEY™ leidžia efektyviai išnaudoti darbo įrankių pritaikymą (įrankių galią ir greitį). Sukonfigūruokite įrankius atitinkamam darbui, nesvarbu, ar prižiūrite namų ūkį, ar didelės apimties pramonės sektorių. Mobiliajame įrenginyje parinkti nustatymai perduodami tiesiogiai į išmaniojo įrankio atmintį, kurio elektroninė kontrolė garantuoja nuoseklų ir tikslų užduočių vykdymą.

1. Nustatykite. Įjunkite ONE-KEY™ programą savo mobiliajame įrenginyje ir nustatykite įrankio darbo režimą.

2. Išsaugokite. Nustatykite pasirinktus įrankio parametrus. Paspauskite „Save“ mygtuką ir išsaugokite nustatymus, kurie bus perduoti tiesiai į įrankio atmintį (kuriuos vėliau galėsite valdyti ir be telefono).

3. Dirbkite efektyviau. Jei norite perjungti ar keisti išsaugotus nustatymus, naudokitės programėle arba režimo mygtuku ant įrankio.

 

Optimizuokite darbą, užtikrinkite produktyvesnius rezultatus:

  • Tinkama įrankių eksploatacija, ilgesnis įrankių naudojimas.
  • Mažesnė klaidų, pažeidimo tikimybė.
  • Greitesnis ir tikslesnis darbas.

 

Įrankio sekimas ir apsauga

Integruota įrankio vietos nustatymo funkcija. Į ONE-KEY™ integruotas įrankių sekimas leis matyti įrankių buvimo vietą, t. y. inovatyvi technologija leidžia nemokamai, naudojantis kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu, virtualiai kontroliuoti įrankių priežiūrą, kai to negalite padaryti tiesiogiai. Tai patogus ir paprastas sprendimas, leidžiantis greitai ir efektyviai nustatyti, kurie darbo įrankiai yra nenaudojami ar dingę, taip pat didinti savo komandos atsakomybę. Kadangi ši funkcija integruota į patį įrankį, įrenginius galėsite stebėti net ir tuomet, jei jų baterija yra neįkrauta ar neprijungta.

Integruota įrankio apsaugos funkcija. ONE-KEY™ programa automatiškai fiksuoja, kada įrankis paskutinį kartą buvo 30 m atstumu nuo jūsų įrenginio, todėl galėsite tiksliai nustatyti pamestų įrankių buvimo vietą. Jei nepavyksta surasti pamesto įrankio, į pagalbą pasitelkite bet kurį ONE-KEY™ programos naudotoją – pasirinkus minėtąją funkciją, vietos informacija bus automatiškai atnaujinama kiekvieną kartą, kai mobilus telefonas su ONE-KEY™ programa bus per 30 m nuo ieškomo įrankio. Jei jūsų įrankis buvo pamestas ar pavogtas, pasirinkite įrankio blokavimo funkciją ir išjunkite visas darbines prietaiso funkcijas. Apsaugai nuo sugadinimo valdykite svečių prieigą ir apsaugokite įrankius nuotoliniu būdu.

 

Lengvesnė priežiūra ir biudžeto kontrolė

Inventoriaus valdymas. Sukurkite centrinę vietą, iš kurios būtų galima sekti visus darbo įrankius. Gaukite detalizuotas ataskaitas apie inventorių, kad galėtumėte lengvai ir paprastai kontroliuoti biudžetą. Tvarkykite inventorių iš bet kurios vietos ir peržiūrėkite duomenis realiu laiku.

Sinchronizuoti belaidžiu ryšiu
. Naudodamiesi belaidžiu interneto ryšiu, prisijunkite prie informacijos apie įrankius ir keiskite nustatymus bei įrankio duomenis, kada tik to prireiktų.

Išsaugokite kvitus. Nufotografuokite pirkimo kvitą savo mobiliuoju įrenginiu arba, naudodamiesi internetu, įkelkite elektroninę sąskaitą. Išsaugokite kiekvieno įrankio įsigijimo informaciją ir tvarkykite įrenginiams skirtą biudžetą.

Pasirinkite įrankio statusą. Vieno mygtuko paspaudimu pasirinkite įrankio statusą, t. y. pažymėkite, kurie įrankiai yra tinkami darbui, kurie yra dingę, sugedę, remontuojami ar nurašyti. Pateikdami komandai reikalingą informaciją realiu laiku, optimizuokite darbo procesus.

Sekite tvarkymo ir remonto darbus. Peržiūrėkite atliktus ir planuojamus įrankio priežiūros ir remonto darbus. Orientuodamasi į maksimalius rezultatus, „Milwaukee“ reguliariai siunčia automatines įrankio priežiūros rekomendacijas, gerinančias komandos darbą ir mažinančias prastovų laiką.

Atsisiųskite visą reikalingą informaciją. Į savo mobilųjį telefoną ar elektroninį paštą atsisiųskite reikalingas įrankių ataskaitas ir keiskitės informacija realiu laiku.

 

Susijusios prekės

3 metų garantija Akumuliatorinis suktuvas/gręžtuvas M18 ONEDD-0 Akumuliatorinis suktuvas/gręžtuvas M18 ONEDD-0 272.00 € Prekės sandėlyje nėra
-5% 3 metų garantija Akumuliatorinis smūginis veržliasukis M18 ONEIWP12-0 Akumuliatorinis smūginis veržliasukis M18 ONEIWP12-0 298.00 € 317.00 € Prekės sandėlyje nėra
-45% 2 metų garantija Akumuliatorius 18 V 5,0 Ah M18 B5 (be pakuotės) Akumuliatorius 18 V 5,0 Ah M18 B5 (be pakuotės) 109.00 € 199.00 € Prekė sandėlyje
-5% 3 metų garantija Akumuliatorinis veržliasukis M18 ONEFHIWF34-0X Akumuliatorinis veržliasukis M18 ONEFHIWF34-0X 399.00 € 424.00 € Prekė sandėlyje
SSL Secured