Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Airwheel M3-162.8 WH- Black (juodas)

3.png

Airwheel - vienas lyderiaujančių prekės ženklų išmaniųjų transporto įrenginių rinkoje visame pasaulyje. Per daugiau nei 13 metų įmonė išvystė savo padalinius įvairiose pasaulio šalyse bei pardavė įvairiausių elektrinių įrenginių žmonėms, kurių skaičius jau viršijo net 30 milijonų !

Airwheel elektriniai įrenginiai turi bluetooth sąsają su Jūsų išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegus nemokamą Airwheel mobiliąją aplikaciją galėsite matyti įvairiausius įrenginio parametrus.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

Projektų vadovas

Žygimantas Jonaitis

Tel. (8 618)70272

El. paštas zygimantas@ginalas.lt

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 6925611221214
Trumpas aprašymas:
Elektrinė riedlentė Airwheel M3

Maksimalus greitis - 20km/h
Variklio galia - 350W
Riedlentės svoris - 11.6kg
Nuvažiuojamas atstumas - 20km
Baterijos įkrovimo laikas - 120min
589.00 €
Klausti
Pilnas aprašymas:

Skirta jaunatviškom sielom !

Kuriant Airwheel M3 elektrinę riedlentę Airwheel specialistai atliko tūkstančius praktinių testų. Į pagalbą buvo pasitelkta profesionalių riedlentininkų komanda, kuri stengėsi maksimaliai padidinti važiavimo malonumą bei nenutolti nuo klasikinės riedlentės.

Airwheel M3 valdoma pultelio pagalba

Skirtingai nei klasikinė riedlentė arba elektrinis riedis, Airwheel M3 valdoma nedidelio belaidžio pultelio tiesiog lengvai stumdant mygtuką pirmyn ir atgal. Pultelio pagalba galite greitėti, lėtėti, stabdyti ir netgi važiuoti atbuline eiga. Norint pasukti pakanka reguliuoti svorį, t.y. palinkti į norimą pasukti pusę - lygiai taip pat, kaip ir su klasikine riedlente.


Sustiprinta amortizacija, rankų darbo lenta

Ypatingas dėmesys skirtas Airwheel M3 važiavimo komfortui, kurį suteikia sustiprinta amortizacija, pagaminta iš specialios medžiagos, kuri sugeria didžiają dalį vibracijų ir kelio nelygumų. Taip pat M3 lenta, po atliktų daugybės testų, gaminama rankomis iš klevo bei papildomų medžiagų siekiant išlaikyti ilgaamžiškumą bei tinkamiausią elastingumą. Taigi Airwheel M3 specialios amortizacijos bei lentos dėka važiavimas tampa tolygus ir saugus važiuojant netgi dideliu greičiu.


Tiek kasdieniam naudojimui, tiek jaudinančiam pasivažinėjimui

Skirta ir paaugliams ir suaugusiems. Airwheel M3 jaudinanti bei praktiška, reikalaujanti mažiau praktikos ir įgūdžių, tačiau suteikianti daugiau emocijų, didesnį važiavimo greitį bei ilgesnį nuvažiuojamą atstumą. Nesvarbu, tingi darbo dienos popietė ar jaudinantis savaitgalinis pasivažinėjimas dideliu greičiu mintims prablaškyti, M3 bus su Jumis visada ir visur.


Užtikrintą sukibimą turinčios padangos

Visų pirma – saugumas. Būtent šia taisykle vadovavosi Airwheel kūrėjai kurdami elektrinę riedlentę. Stengtasi suderinti patogų, užtikrinantį pakankamą greitį bei saugų ir stabilų važiavimą. Dėka puikų sukibimą turinčių padangų stabdymas išliko optimaliai staigus, t.y. staigus tiek, kad stabdant išvengti slydimo ir tuo pačiu pakankamai nesudėtingai išsilaikyti ant riedlentės.


Pasijauskite tarsi slystant banglente vandenyje

Jums nebereikės ieškoti nuokalnių arba įdėti daug jėgų spiriantis didesniam greičiui pasiekti, kadangi M3 riedlentė yra pilnai varoma elektra. Galėsite susitelkti ties savo kūno judesiu, M3 kontroliavimu ar netgi įvarių triukų mokymųsi stabiliame greityje. Galėsite pamiršti visą sunkų darbą greičiui palaikyti ir visą dėmesį skirti malonumui. Važiavimas Airwheel M3 labiau primena leidimąsi snieglente nuo stataus kalno ar slydimą banga vandenyne nei įprastą važiavimą riedlente.


Airwheel M3 informacijos skydelis Jūsų telefone !

Prieš kiekvieną išvyką pravartu pasitikrinti baterijos lygį, kuris matomas Airwheel aplikacijoje Jūsų telefone. Taip pat joje matoma visa kita svarbi informacija, kaip pvz. greitis, nuvažiuotas atstumas ar net nuvažiuotas kelias žemėlapyje. Aplikacija prieinama nemokamai išmaniuosiuose telefonuose, tereikia ją atsisiųsti ir sujungti su Jūsų Airwheel įrenginiu.

Airwheel M3 pramogą paverčia gyvenimo būdu

 

 

Oficialūs Airwheel atstovai Baltijos šalyse:
https://123go.lt/
 
Išbandyk NEMOKAMAI:
https://123go.lt/products/elektrine-riedlente-airwheel-m3
Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

Projektų vadovas

Žygimantas Jonaitis

Tel. (8 618)70272

El. paštas zygimantas@ginalas.lt

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Žmonės, kurie domėjosi šia preke taip pat žiūrėjo

Airwheel E6- 247.9 WH- Black (juodas) Airwheel Airwheel E6- 247.9 WH- Black (juodas) 779.00 € Prekė sandėlyje
-9% E-twow GT2020 Elektrinis paspirtukas Juodas E-twow E-twow GT2020 Elektrinis paspirtukas Juodas 995.00 € 1095.00 € Prekė sandėlyje
Atgal
SSL Secured