Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Airwheel Z5-162.8 WH- White (baltas)

1.png

Airwheel - vienas lyderiaujančių prekės ženklų išmaniųjų transporto įrenginių rinkoje visame pasaulyje. Per daugiau nei 13 metų įmonė išvystė savo padalinius įvairiose pasaulio šalyse bei pardavė įvairiausių elektrinių įrenginių žmonėms, kurių skaičius jau viršijo net 30 milijonų !

Airwheel elektriniai įrenginiai turi bluetooth sąsają su Jūsų išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegus nemokamą Airwheel mobiliąją aplikaciją galėsite matyti įvairiausius įrenginio parametrus.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

Projektų vadovas

Žygimantas Jonaitis

Tel. (8 618)70272

El. paštas zygimantas@ginalas.lt

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 6925611221344
Trumpas aprašymas:
Elektrinis paspirtukas Airwheel Z5

Maksimalus greitis - 20km/h
Variklio galia 350W
Paspirtuko svoris - 13.15kg
Nuvažiuojamas atstumas - 15-20km
Baterijos įkrovimo laikas - 120min

689.00 €
Klausti
Pilnas aprašymas:

Pasinerk į Z5 teikiamą smagumą bei peržvelk šį elektrinį paspirtuką iš arčiau !

 

Sulankstomas dviem judesiais !

Elektrinis paspirtukas Airwheel Z5 lengvai ir greitai sulankstomas dėka kombinuoto sulankstymo mechanizmo. Pakanka kilstelti apatinę paspirtuko vairo detalę ir paspirtuką sulenkti. Paspirtuko vairas bei apatinė dalis tvirtai laikysis dėka fiksatoriaus, esančio tarp vairo ir galinio rato apsauginės dalies.


Baterija kiekvienam pagal poreikį

Elektrinio paspirtuko Airwheel Z5 baterija suprojektuota taip, kad būtų pakeičiama vieno mygtuko paspaudimu, tad visuomet galite turėti su savimi papildomą, kuri lengvai tilps į kuprinę ar netgi rankinę. Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo Jūsų svorio, važiavimo greičio, įkalnės ir pan. Vidutinis atstumas su viena 162,8 wh baterija yra apie 15-20 km.Nesunkus ir patogus nėšti

Airwheel Z5 galima nesunkiai nešti viena ranka, kadangi sveria tik 13 kg. Taip pat lengvai telpa į automobilio bagažinę bei neužima daug vietos namie ar darbe.

Patogi ir tiesi stovėsena, dviguba amortizacija

Airwheel Z5 buvo suprojektuotas taip, kad važiuojant nereiktų persikreipti, stovėsena išliktų natūrali bei patogi. Dėl atlenkiamų elektrinio paspirtuko pedalų bei reguliuojamo vairo aukščio (1.5 – 2.1 m) stuburas išlieka tiesus, nėra varginamos kojos. Važiavimas elektriniu paspirtuku Airwheel Z5 tampa dar lengvesnis ir patogesnis dėka dvigubos amortizacijos sistemos, kuri sušvelnina kelio nelygumus bei prisitaiko prie įvairiausių kelio dangų.

Reguliuojamas greitis ir patogus stabdymas

Naujos kartos elektrinis variklis suprojektuotas taip, kad elektrinis paspirtukas Airwheel Z5 išvystytų apie 20 km/h greitį. Tačiau naudojant Airwheel mobiliąją aplikaciją galima reguliuoti paspirtuko pavaras, t.y. nustatyti maksimalų greitį. Taip pat važiuojant 20 km/h greičiu stabdymo koja nepakanka, todėl reikalingi tvarūs stabdžiai, kurie įjungiami tiesiog nuspaudžiant rankenėlę kaire ranka.

Saugus naktinis važiavimas

Elektrinis paspirtukas Airwheel Z5 apšvietimo sistema suteikia galimybę saugiai važinėti tamsoje. Priekinio žibinto pagalba matomi visi kelio nelygumai bei šviesa sklinda ta kryptimi, į kurią nukreiptas vairas. Raudonas galinis žibintas įsižiebia stabdymo metu.


USB jungties privalumai

USB sąsaja suteikia galimybę pasikrauti mobiliuosius telefonus, planšetes bei kitus elektroninius prietaisus netgi važiavimo metu.Airwheel Z5 ekranas – Jūsų telefonas

Elektrinis paspirtukas Airwheel Z5 turi bevielio sujungimo galimybę su Airwheel aplikacija, kurioje matomas momentinis greitis, nuvažiuotas atsumas, baterijos lygis ar netgi nuvažiuotas kelias. Aplikacija yra nemokama!Pripučiama priekinė padanga, beorė galinė ir naujos kartos variklis

Priekinė elektrinio paspirtuko padanga yra pripučiama, todėl gali būti keičiamas jos kietumas. Galinė padanga yra beorė, kurioje įmontuotas kruopščiai surinktas naujos kartos Airwheel elektrinis variklis. Padangų diametras yra 20 cm bei jų raštai sukurti taip, kad maksimaliai padidintų sukibimą. Naujasis variklis sutaupo daugiau energijos, tyliau dirba bei sugeneruoja 50% daugiau galios.

Elektrinio paspirtuko Airwheel Z5 naudojimo instrukcija

 
Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

Projektų vadovas

Žygimantas Jonaitis

Tel. (8 618)70272

El. paštas zygimantas@ginalas.lt

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Žmonės, kurie domėjosi šia preke taip pat žiūrėjo

-17% Airwheel R8-214.6 WH- Black Airwheel Airwheel R8-214.6 WH- Black 999.00 € 1199.00 € Prekė sandėlyje
-9% E-twow GT2020 Elektrinis paspirtukas Pilkas E-twow E-twow GT2020 Elektrinis paspirtukas Pilkas 995.00 € 1095.00 € Prekė sandėlyje
Airwheel E6- 247.9 WH- Black (juodas) Airwheel Airwheel E6- 247.9 WH- Black (juodas) 779.00 € Prekė sandėlyje
Airwheel E6- 247.9 WH- White (baltas) Airwheel Airwheel E6- 247.9 WH- White (baltas) 779.00 € Prekė sandėlyje
Airwheel R5-214.7 WH- White (baltas) Airwheel Airwheel R5-214.7 WH- White (baltas) 899.00 € Prekė sandėlyje
Atgal
SSL Secured