Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal FF rinkinys duonos pjaustymui: bambukinė lentelė + peilis duonai

71+v2u1-9sl._ac_ul320_.jpg

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

FISKARS grupės vadovė

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

Prekės kodas: 1057551
Trumpas aprašymas:
Į puikų rinkinį kiekvienam duonos mėgėjui Fiskars Functional Form™ įeina bambukinės lentelės duonai ir peilio komplektas, sudarytas iš bambukinės pjaustymo lentelės su grioveliais ir vieno ilgo dantyto peilio, jis idealiai tinka duonai su kieta pluta pjauti. Pjaustymo lentelė su grioveliais turi įpjovas trupiniams surinkti, kad būtų lengva valyti, ir silikoninę atramą, kad suėmus neslystų. Dvipusė lentelė pagaminta iš 100 % FSC® sertifikuoto bambuko (FSC-C108780), gauto iš tvarių šaltinių, paviršius apdorotas sėmenų aliejumi, yra lygi pusė be griovelių, kad būtų galima ruošti įvairų maistą. Peilis duonai turi tvirtą, japoniško nerūdijančio plieno geležtę, ergonomišką rankeną su SoftGrip™ medžiaga ir gilią pirštų apsaugą, kad būtų patogu ir saugu laikyti rankoje. Kaip ir visus Functional Form™ peilius, šį peilį saugu plauti indaplovėje, kad kasdienis valymas būtų paprastas, o jo profilis plonas, kad būtų paprasta laikyti. Sukurta Suomijoje.
Techninės charakteristikos:
Plotis Duonos lenta: 35 x 25 x 1.5 Peilis: 21 cm
Svoris 949 g
Pilnas aprašymas:

 

Functional Form duonos pjaustymo lenta ir peilio rinkinys yra puiki pora duonai pjaustyti. Iš bambuko pagaminta lenta pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir yra praktiškas indas kiekvienoje virtuvėje. Išilginiai grioveliai užtikrina švarų pjūvį, o silikoninės dalys prilaiko lentą. Graži pjaustymo lenta džiugina akį ir suteikia erdvei spalvų ir šilumos. Aukštos kokybės duonos peilis yra specialiai sukurtas kietos plutos duonai pjaustyti ir pagamintas iš japoniško nerūdijančio plieno.

57.90 €
Prekė sandėlyje
Pirkti
Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

FISKARS grupės vadovė

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

Žmonės, kurie domėjosi šia preke taip pat žiūrėjo

FF šakutė žuvies filiavimui Fiskars FF šakutė žuvies filiavimui 13.90 € Prekė sandėlyje
FF 5-ių peilių rinkinys Fiskars FF 5-ių peilių rinkinys 104.70 € Prekė sandėlyje
FF mėsos pjaustymo peilis Fiskars FF mėsos pjaustymo peilis 25.90 € Prekė sandėlyje
FF mažas virėjo peilis Fiskars FF mažas virėjo peilis 18.50 € Prekė sandėlyje
Hard Edge vidutinis virėjo peilis Fiskars Hard Edge vidutinis virėjo peilis 39.90 € Prekė sandėlyje
Atgal
SSL Secured