Šiuo metu prekę stebi 2 žmonės

Atgal Gerber Pursuit Hunting Kit (medžioklinis rinkinys-mačetė, pjūklelis, peilis)

-15%
2
metų garantija
pdsp1-24506842p275w.jpg

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 30-001258
Trumpas aprašymas:
Medžiotojams, žvejams ir šiaip iškylautojams pritaikytas rinkinys Gerber Pursuit Hunting Kit.

Dėl gabaritų prekė į DPD terminalus nesiunčiama, pristatome tik tiesiai gavėjui nurodytu adresu.

96.05 € 113.00 €
Sutaupote 16.95 €
Klausti
Pilnas aprašymas:

Kukri Mačetė tai įrankis, kuris kilęs iš tradicinės Nepalo kultūros ir daugiausia naudojamas kaip mačetė - peilis ar ginklas artimame mūšyje. Charakteringas ginklo bruožas - maždaug 20 laipsnių į priekį lenkta platėjanti geležtė ( „sakalo sparnas“ ). Tokia geležtės forma suteikia didelę kirtimo - pjovimo jėgą, kuri pasitarnauja atliekant įvairius krūmų kirtimo ar kitus kirtimo - pjovimo darbus. Geležtė pagaminta iš nerūdijančio plieno 1050. Neslystanti, gumuota, komfortiška rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio  (GFN) su aligatoriaus odos imitacijos raštu užtikrina patikimą ir patogų laikymą bei darbą. Komplekte pridedamas nailoninis dėklas.

Kompaktiškas pjūklelis su įtraukiama geležte, skirtas pjauti medieną. Rankena su pirštų atramomis saugiam naudojimui. Ašmenų medžiaga plienas SK5, rankenų medžiaga gumuotas plastikas, ašmenų ilgis 15.24 cm, svoris 142 g, ilgis atlenkto 37.47 cm, ilgis sulenkto 21.59 cm.

Peilis Gerber Freeman Guide. Peilio rankenų medžiaga gumuotas plastikas TacHide. Apsauga pirštams. Peilis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Atlenkiamas viena ranka. Rankeną sustiprinantys grioveliai . Didelė kilpa pakabinimui. Bendras ilgis 21.3 cm, ašmenų ilgis 10.2 cm, svoris 125 g.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Atgal
SSL Secured