Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lenktinis peilis Gerber Gator 154CM Drop Point, Fine Edge

2
metų garantija
gator_154cm_06064_v4-v1_lo(1).jpg

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 31-003657
Trumpas aprašymas:
Medžioklinis peilis Gerber Gator 154 CM lenktinis lygiais ašmenimis. "Gator" serija tai meistriškumo ir patvarumo simbolis šioje srityje.
115.00 €
Pirkti
Techninės charakteristikos:
Geležtės užraktas +
Gumuota rankena +
Dėklas +
Plieno markė 154 CM
Geležtės ilgis, cm 9,55 cm
Bendras ilgis, cm 21,6 cm
Svoris, g 153 g
Pilnas aprašymas:

Tai puikus medžioklinis lenktinis peilis Gerber Gator lygiais ašmenimis. Šis peilis sukurtas išskirtinai medžiotojams po ilgų inžinierių ir pačių medžiotojų diskusijų. Geležtės forma idealiai pritaikyta lupimui ir darinėjimui.  Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 154 CM su laiko ištobulintu užraktu kuris apsaugos jus nuo atsitiktinio ašmenų užsilenkimo darbo metu, o patentuota "Gator Grip" rankena užtikrins neprilygstamą komfortą ir patogumą. Rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio  (Glass  Filled Nylon) su aligatoriaus odos imitacijos raštu kas užtikrina lengvą ir patogią peilio kontrolę.

Gerber 154CM peilis komplektuojamas su patikimu aukštos kokybės nailoniniu dėklu patogiai tvirtinamu praktiškai ant bet kokio pločio diržo.

"Gator" rankena debiutavo 1991 metais peilių parodoje, šie peiliai gavo apdovanojimą „Metų inovacinis peilis“. Ir po tiek metų šie peiliai toliau lieka labai populiarūs dėl savo termoplastinės rankenos su aligatoriaus odos tekstūra, kuri užtikrina patikimą ir patogų laikymą bei nepriekaištingo ašmenų plieno.

Gerber Gator 154 CM kaip ir visi Gator serijos peiliai gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.


115.00 €
Prekė sandėlyje
Pirkti
Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Atgal
SSL Secured