Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Mačetė Gerber Gator PRO

2
metų garantija
gator-machetepro(31-000705n)-std1-6.jpg

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 31-000705
Trumpas aprašymas:
Išskirtinio dizaino Gerber Mačetė Gator PRO su kabliu.
Techninės charakteristikos:
Svoris, g 507 g
Geležtės ilgis, cm 27 cm
Bendras ilgis, cm 42 cm
Pilnas aprašymas:

Tai išskirtinio dizaino Gerber mačetė Gator PRO. Ši universali dviašmenė mačetė gali būti naudojama ir kaip kardas šakų genėjimui, krūmų kirtimui ir kaip kirvis smulkiems darbams. Tiesūs ašmenys skirti krūmų, stambių šakų kirtimui, žievės valymui nuo rąsto, o kablio formos ašmenys plonoms aukščiau esančioms šakoms genėti. Aukštos kokybės anglinio plieno ašmenys atsparūs korozijai bei papildomai dengti juodu oksidu kuris suteikia papildomą apsaugą nuo korozijos. Dėklas pagamintas iš balistinio nailono saugiai apgaubiantis visus ašmenis, taip pat pridedamas ašmenų galąstuvas. Patentuota "Gator Grip" rankena užtikrins neprilygstamą komfortą ir patogumą. Rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio  (Glass  Filled Nylon) su aligatoriaus odos imitacijos raštu kas užtikrina lengvą ir patogių įrankio valdymą.

 

74.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti
Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Žmonės, kurie domėjosi šia preke taip pat žiūrėjo

Atgal
SSL Secured