Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Multirinkinys Gerber MP1

2
metų garantija
mp1multi-tool_31_001142_at1.jpg

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 31-001142
Trumpas aprašymas:
Itin tvirtas, pasiruošęs sunkiausiems darbams multirinkinys Gerber MP1.
197.00 €
Klausti
Techninės charakteristikos:
Rankenų medžiaga G-10
Mažas plokščias atsuktuvas +
Didelis plokščias atsuktuvas +
Komplekte - peilis +
Vielos kirpiklis +
Komplekte - replės +
Kryžminis atsuktuvas +
Butelių atidarytuvas +
Ilgis sulenkto (sustumto), cm 11,1
Ilgis išskleisto, cm 17,6
Svoris, g 227
Pilnas aprašymas:

Daugiau kaip 20 metų patirties kuriant pasaulinio lygio daugiafunkcinius įrankius rezultatas naujasis Gerber MP1 multirinkinys.

MP1 – tai vienas universaliausių ir funkcionaliausių Gerber įrankių kokį tik esa kada nors pagaminę. Preciziškai pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir turintis visus reikalingus įrankius. Gerber nekūrė daugiafunkcinio įrankio, kad jis turėtų kuo daugiau komponentų. Multirinkinį MP1 kūrė taip, kad jis turėtų tuos komponentus, kuriuos naudojate dažniausiai. Projektuojant MP1 multirinkinį buvo parinktos pačios geriausias medžiagos, įdėtos kaltinio plieno siauros žnyples su atmetimu, dantytas 420HC plieno peilis kuris puikiai tinka kartono, virvių ir įvairaus kitokio pluošto pjovimui, lygus  420HC plieno peilis ir kiti reikalingiausi įrankiai. Visi įrankiai patikimai fiksuojami, taip užtikrinamas saugus jų naudojimas. MP1 multirinkinio rankena pagaminta iš G-10 medžiagos, tai (epoksido ir pinto stiklo pluošto) rankena, itin atspari smūgiams, temperatūrų pokyčiams ir kitokiems aplinkos veiksniams. Visi peiliai ir kiti įrankiai lengvai pasiekiami neišlanksčius įrankio. Multirinkinys MP1 komplektuojamas kartu su nailoniniu dėkliuku.

 

Video anglų kalba:

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Atgal
SSL Secured