Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Peilis Gerber Combat CFB

2
metų garantija
cfb[combatfixedblade]_30-000598_hero_std1_lo.jpg

MADE USA

GERBER kompanija įkurta 1939 metais kuri mažais kiekiais gamino rankų darbo peilius ir iki 1960 metų tapo viena iš labiausiai vertinamų kaip itin kokybiškų bei patikimų peilių gamintoja. 

Jau daugiau kaip 20 metų ši amerikiečių įmonė GERBER yra kovinių, medžioklinių ir žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje.

GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje.

Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Prekės kodas: 22-01145
Trumpas aprašymas:
Taktinis peilis Gerber Combat CFB ( Compact Fixed Blade ).
212.00 €
Klausti
Techninės charakteristikos:
Geležtės padengimas +
Skylė virvutei +
Gumuota rankena +
Dėklas +
Dantyti ašmenys +
Plieno markė 154 CM
Geležtės ilgis, cm 10,8
Bendras ilgis, cm 23,5
Svoris, g 138,9
Pilnas aprašymas:

Šis taktinis peilis buvo sukurtas kai JAV kariuomenė paprašė lengvo, tvirto, žemo profilio peilio su didelia rankena. Tai kompaktiškas peilis su fiksuotais 154 CM plieno dalinai dantytais ašmenimis kurie yra pedantiško aštrumo ir jį išlaiko itin ilgiai. Ašmenys padengti juodu oksidu siekiant papildomos apsaugos nuo korozijos, panaikinti blizgesį ir suteikti geležtei papildomo slidumo, kurio dėka peilis lengviau slysta per pjaunamą medžiagą. Patogi rankena pagaminta iš smūgius sugeriančios gumos, kuri suteikia gerą peilio suėmimą ir valdymą net ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Geležtės apačioje bei viršuje ties nykščiu esančios smulkios įpjovos užtikrina saugų ir patogų naudojimą bet kokiomis sąlygomis bei tikslų peilio valdymą.

Peilis komplektuojamas su moduliniu dėklu pagamintu iš polimerinio audinio. Šis peilio dėklas turi galimybę būti tvirtinamas ant standartinio diržo vertikaliai bei turi Molle sistemai skirtą prijungimą.

Gerber Combat CFB ( Compact Fixed Blade ) kaip ir visi kariniai - taktiniai produktai, gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.

Gerber Combat CFB ( Compact Fixed Blade ) įvertins kiekvienas ieškantis tinkamo ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir rimtam naudojimui.

Peilis atitinka NATO sertifikatą NSN 1095-01-466-8569.

Video anglų kalba:

 

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

Atgal
SSL Secured