Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Sodo įrankių priežiūros rinkinys

110990_1921.jpg

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

FISKARS grupės vadovė

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

Prekės kodas: 110990
Trumpas aprašymas:
Sekatorių, sodo žirklių, gyvatvorių žirklių, universalių genėtuvų ir kitų sodo-daržo įrankių priežiūrai. Komplekte naudojimo instrukcija, ilgaamžė deimantinė dildė ir alyva judančioms dalims sutepti.
26.00 €
Klausti
Techninės charakteristikos:
Plotis 197 mm
Ilgis 104 mm
Svoris 135 g
Paskirtis Sodo įrankių priežiūrai ir apsaugai nuo korozijos
Pilnas aprašymas:

Galandinimas:

Bėgant laikui įrankis atšimpa ir praranda savo kirpimo savybes. Kai naudojant įrankį, būna atšipę peilio ašmenys, jis sunkiau kerpa, kirpimo pjūvis būna nelygus, pradeda pešti kerpamos šakos žievę ir pan., tada jų būtinai reikia pagaląsti. Su aštriu įrankiu yra lengviau ir dirbti ir esant švariam pjūviui lengviau užgyja pažeidimai ir mažesnė ligų tikimybė. Peilio ašmenis lengviausia pagaląsti deimantine dilde, kuri puikiai galanda ir grūdinto plieno ašmenis.

Tepimas:

Tam, kad įrankis ilgai tarnautų ir sklandžiai veiktų, jo visas judančias dalis, jungtis, reduktoriaus mechanizmą, spyruokles ir pan. reikia reguliariai sutepti alyva

 

 

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

FISKARS grupės vadovė

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

Atgal
SSL Secured