Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Solid™ kirpiklis SP131

-20%
1063321_solid_snips_ptfe_sp131_w_sheath.jpg

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.

Nuotraukose pavaizduoto produkto išvaizda ir turinys gali skirtis, prašome vadovautis detaliu produkto aprašymu.

Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

FISKARS grupės vadovė

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

Prekės kodas: 1063321
Trumpas aprašymas:
Puikiai tinka sveikam augalų ir gėlių augimui skatinti, o tikslūs Fiskars Snips peiliukai idealiai tinka formuojant, dažnam karpymui ir sudėtingiems kirpimams. „Micro-Tip“ peiliukai tiksliai kerpa iki pat galiuko, kad būtų švarūs ir sveiki pjūviai net sunkiai pasiekiamose augalo vietose, o visiškai grūdinti, nerūdijančio plieno peiliukai su tiksliai šlifuotu kraštu išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant. Ašmenys yra patobulinti specialia nelimpančia danga, kuri padeda sumažinti strigimą ir dervos kaupimąsi pjaunant lipnius augalus. Šiose žirklėse yra Easy ActionTM spyruoklė, kuri švelniai atidaro ašmenis po kiekvieno pjovimo, kad sumažintų rankų nuovargį, atsirandantį dėl pasikartojančių pjūvių – ypač naudinga sodininkams, sergantiems artritu arba ribota rankų jėga. Be to, patogiose rankenose yra „Softgrip“ danga, kurioje lietimo taškai, užtikrinan didesnį komfortą ir patikimą valdymą, o lengvai atidaromas užraktas ir ašmenų gaubtas apsaugo peilius, kad būtų galima saugiai transportuoti ir laikyti.
10.40 € 13.00 €
Sutaupote 2.60 €
Klausti
Techninės charakteristikos:
Linija Solid
Ilgis 14 cm
Svoris 40g
Pilnas aprašymas:
  • „Fiskars Snips“ turi tikslius peilius, kurie kerpa iki pat galiuko, kad būtų švarūs ir sveiki pjūviai;
  • Nelipni ašmenų danga padeda sumažinti strigimą, o kieti, tiksliai šlifuoti, nerūdijančio plieno peiliai išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant;
  • Dizainas, kuris idealiai tinka tiems, kurie serga artritu arba turi ribotą rankų stiprumą;
  • Easy Action(TM) spyruoklinio veikimo dizainas švelniai atidaro peilius po kiekvieno pjovimo, kad sumažintų nuovargį, o Softgrip danga pagerina komfortą.
Papildomą techninę informaciją Jums suteiks:

 

FISKARS grupės vadovė

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

Žmonės, kurie domėjosi šia preke taip pat žiūrėjo

Atgal
SSL Secured